Meie eesmärk

Meie eesmärgiks on mõista naisi.

Kas sa tahad teada elu saladust? See on proteiin. Valgu on põhiline ehituskivi meie keha, mis muudab meid tervislikumaks ja aitab meil elada kauem.

Me tahame aidata naistel elada tervislikumat elu.

Me juhime proteiinide revolutsiooni. Alates 2017. aastast oleme tugevdanud rohkem kui 350 000 naist. Ettevõte asutati algselt kaks üliõpilast, kes ei teadnud veel, millist valku sobib naistele. Kõik proteiinid olid suunatud meestele, mehelike pakenditega meeste ja meeste kulturistide poolt, kuigi naised vajavad sama palju proteiini.

Nagu raha ja võim, proteiin ei ole ainult meestele. Naised väärivad tugevamaks muutumist. Sellepärast me toodame naistele proteiini. Me oleme meeskond, me teame, kuidas see on - me teame, kuidas on tunda ennast motiveerimata ja aeglaselt areneda. Aga me teame ka, mis tunne on end kuradi head!

MIDA OLEME

MIDA OLEME

See, mida sa näed, on see, mida sa saad. Võtame täieliku vastutuse kõigi meie toodete eest otse meie tehasest teie kodu, et näete tulemusi.

ME MÕISTAME

Me mõistame, et midagi sellist juhtub. Elu pole must-valge. On võimatu täielikult kontrollida maailma ööpäevaringselt, aga me teame, et sa oled sellega homme tagasi.

ME INSPIRE

Me ei lase sul leppida vähemaga, kui sa väärid. Me oleme siin, et motiveerida sind mitte alla anda. Me aitame sul oma eesmärgi saavutada. Meie eesmärk on anda teid võimu.

ME OLEME ERINEVAD

Kõik meie naised on erinevad kujud ja suurused. Kõik, mida me teeme ja seisame, on eesmärgiks muuta sind head ja hea välja nägemiseks. Tõeline jõud, füüsiline ja vaimne, on sama tähtis.