VASTAVAD KÜSIMUSED!

Vastused kõige levinumatele küsimustele👇

TOOTE KK

MeieSLIM söögitoru asendamineVahemik võib asendada kuni 2 toidukorda päevas, sest see sisaldab 22 vitamiini ja mineraalaineid, valke ja süsivesikuid. Konkreetselt mõeldud, et aidata teil kaalu alla võtta kiiremini ja on maitsva, täitmine söögiaega ära!

MeieRasva põletava valgu pulberOn suurepärane neile, kes treenida / harjutada, sest see on suurepärane valku allikas (21,5g) samuti aitab suurendada ainevahetust. 🔥

Õige mõõtmine SLIM eine asendamiseks on 34g pulbrit, mis vastab 4 tablespoons!

Palun lisage 250ml vett või piima ja raputage! 🔥

Õigeks mõõtmiseks rasvapõletusvalgu pulbriks on 33g, mis vastab 4 tablespoons.

Palun lisage 250/300ml vett või piima ja raputage! 🔥

Õige mõõtmine Clear Whey on 25g, mis on võrdne 3,5 tablespoons.

Palun lisage 60ml vett ja raputage! 🔥

Meie loksutamine võib segada kas veega või teie valitud piimaga! 😋

Kollageen Magneesium sisaldab looduslik kollageen rikastatud C-vitamiiniga, mis aitab kaasa keha enda kollageeni tootmisele!

Samal ajal, Magneesium aitab kaasa normaalse valgu sünteesi, parema luu struktuuri ja tervislikuma naha ja juuste.

Soovitame võtta maksimaalselt 2 serverit päevas! 🌸

Meie kapslid sisaldavad E-vitamiini ja viinamarja-seemneekstrakti, mis aitab teil loomulikult ehitada päikese vastupanuvõime ja kaitsta päikese eest. vananemine!

Enamik inimesi näevad tulemusi 3-4 nädala jooksul, kuid iga naine on erinev sõltuvalt nende loomulik melaniini ja päikese kokkupuutest!

Me soovitame endiselt kanda SPF iga päev, sest see on oluline samm nahka kaitsmiseks Päikese UV-kiirte eest! ☀Š

Meie tulemusi näete siin!

- Jah! Meie Self-Tanning kapslid on täiesti ohutud tarbimiseks. Nad on mitte-GMO ja valmistatud koostisosade kombinatsioon, et anda teile loomulik, pikaajaline päikeseadmega või ilma. Me oleme kooskõlas kõikide Ühendkuningriigi ja ELi toidu, tervise ja ohutuse eeskirjadega.

Meie kapslid on armastatud üle Ühendkuningriigi ja Euroopa seal hämmastavaid tulemusi, ja meil on reaalsed kliendid, kes on kirjutanud oma arvustusi internetis jagada oma tulemusi!

Me hoolime nii palju oma toodetest, ja tõesti ainult toota parimad!

Meie toodete käivitamise kulub aastaid, et teha täiuslik ja me oleme tõesti uhked iga stardi üle! Kui me ei armasta toodet ja kui me ei ole tõeliselt kirglik, ei käivita ega müü oma klientidele!

Meie isepardus kapslid ei ole mõeldud ravima mis tahes naha seisundit ja seetõttu me ei saa kindlalt öelda, kas see toode töötab jaoks. See on kindel põhjus! Soovitame rääkida arstiga☀Š

Meie iseparduskapslid on mõeldud selleks, et anda teile pikaajalise ja loodusliku päevitusega või ilma!

See tähendab, et sa ei pea kasutama päevavoodid, et näha tulemusi ja kapslid töötavad niikuinii. Kuid sa näed suurenenud tulemusi, kui sa päevitada puhkusel!

Meie kapslid sisaldavad E-vitamiini ja viinamarja-seemneekstrakti, mis aitab teil loomulikult ehitada päikese vastupanuvõime ja kaitsta päikese eest. vananemine!

Me soovitame endiselt kanda SPF iga päev, sest see on oluline samm nahka kaitsmiseks Päikese UV-kiirte eest! ☀Š

Kõik meie tooted sisaldavad ingliskeelseid juhiseid, neid võib leida meie proteiinipurkide tagaküljel Union Jack Flag🇬🇧

Meie kapslite jaoks, Kõik juhised on etiketi all - palun otsi koodi kõrval 'PEEL HERE' märki, saad kergesti koorida silti, mis avaldab juhiseid all. Ingliskeelsed juhised leiab EN-i all.

Kõik meie juhised leiad ka meie kodulehel! Lihtsalt otsige toote, mida olete ostnud ja keri alla, kuni näete kasutamise juhiseid! https://uk.protein.com/🌸

Me töötame selle nimel, et tuua seda Ühendkuningriiki! Me teavitame kõiki meie kliente e-posti teel, kui see on tagasi laos! 👀

Kõik meie maitseained on pakitud samas suuruses ja sisaldavad 1KG proteiinipulbrit.

Maasika ja banaani, Belgia šokolaadi ja Chai latte, igal maitsel on erinev mahukaalu tihedus sõltuvalt kasutatud koostisainetest ning seetõttu on mõned pulbrid kõrgemad/väiksemad Purk.

See purk on täiesti normaalne ja ei ole kahjustatud, kui te kaalute purki, see kaalub 1KG! 💪

KÜKKKK

Me asume Ühendkuningriigis ja laev otse loodest! 🇬🇧

Pakume tasuta järgmise päeva tarnimist kõigile meie Suurbritannia klientidele! 🔥

Kogu meie laevandus on jälitatud. Te saate kinnituse oma jälgimisnumbri, kui teie tellimus on saadetud!

Te peaksite saama lähetatud e-posti meilt oma jälitusteabega!

Kui te ei leia seda, palun saatke meile otse aadressil:Uksupport@protein.com.

Palun lisage oma järjekorranumber, täisnimi, e-posti aadress, posti aadress ja postiindeks, et saaksime aidata teie päringule kiiremini vastata! 🌸

Me saadame teile kinnituse e-posti teie tellimuse numbriga niipea, kui olete meilt ostnud!

Palun kontrolli oma SPAM/JUNK kausta selle e- posti jaoks🌸

Pakume TASUTA UK Järgmise päeva kohaletoimetamise, nii et kui tellimus on tehtud see töödeldakse kohe ja saadetakse samal päeval!

Seetõttu ei ole võimalik tühistada või muuta tellimusi, sest see on juba teel teie juurde, meil on väga kahju selle pärast! 🌸

Me oleme hiljuti eemaldanud oma purkidelt eemaldanud, et parandada jätkusuutlikkuse jõupingutusi kogu ettevõttes! 🌏

Meie raputajaid müüakse eraldi ja vaba raputaja ei ole pidev edutamine, kui soovite, sa pead lisama üks oma korvi muidu, need ei lisata teie tellimuses! 🌸

Meil on selle pärast kahju! Palun võtke pilte mis tahes tõendeid oma pakendi kahjustuse kohta ja saatke meile otse aadressil:Uksupport@protein.com.

Palun lisage oma e-posti, koos oma tellimuse, täisnimi, e-posti aadressi, posti aadress ja postinumber, et saaksime vastata teie päringule kiiremini! 🌸

Vastutusest vabastamine: Kõiki "kahjustus" väiteid jälgitakse hoolikalt, et vältida meie teenuste väärkasutamist või kuritarvitamist. Me liigume klientidele, kes vastavad meie kriteeriumidele, ning jätame endale õiguse keelduda teenistusest kellelegi.

Meil on selle pärast kahju! Palun võtke pilte mis tahes tõendeid oma pakendi kahjustuse kohta ja saatke meile otse aadressil:Uksupport@protein.com.

Palun lisage oma e-posti, koos oma tellimuse, täisnimi, e-posti aadressi, posti aadress ja postinumber, et saaksime vastata teie päringule kiiremini! 🌸

Vastutusest vabastamine: Kõiki 'puuduvat eset' väiteid jälgitakse hoolikalt, et vältida meie teenuste väärkasutamist või kuritarvitamist. Me liigume klientidele, kes vastavad meie kriteeriumidele, ning jätame endale õiguse keelduda teenistusest kellelegi.

Meil on selle pärast kahju!

Palun kontrollige oma jälitusteabe, et näha, kas kullerist on uuendusi!

Kui vajad veel abi, palun kirjuta e-kirjaUksupport@protein.com.

Palun lisage oma järjekorranumber, täisnimi, e-posti aadress, posti aadress ja postiindeks, et saaksime aidata teie päringule kiiremini vastata! 🌸

Vastutusest vabastus: Kõiki "kadunud postiteenuste" nõudeid jälgitakse hoolikalt, et vältida meie teenuste väärkasutamist või kuritarvitamist. Me liigume klientidele, kes vastavad meie kriteeriumidele, ning jätame endale õiguse keelduda teenistusest kellelegi.

Kahjuks ei saa me vastu võtta toetusi või tagastusi meie valgupõhiste toodete, nagu SLIM, Rasvapõletusvalgu pulber, selge vadaku ja kollageen ja magneesium toidulisandid.

See on tingitud toodete laadist, kuna need on klassifitseeritud toiduks ja võivad põhjustada tõsiseid probleeme ristsaastumisega. 🌸

Protein.com/FAQ